TR   |   EN     

Armutlu Tatil ve Turizm İşletmeleri


İhlas Holding, Kuzuluk Kaplıca Evleri ile başlattığı termal devremülk sistemini Armutlu ile sürdürmüştür.


İhlas Holding, Kuzuluk Kaplıca Evleri ile başlattığı termal devremülk sistemini Armutlu ile sürdürmüştür. Yalova’nın Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde bulunan devremülkler, ormanla kaplı, deniz kıyısında 362 bin m2’lik bir arazi üzerinde yer almaktadır. Tamamı deniz manzaralı 11 blok, her biri kaplıca suyuna sahip 1.686 daire ve 37.092 adet devremülkten oluşan Armutlu Devremülk Tatil Köyü, 2004 yılında tamamlanarak hizmete açılmıştır. Türkiye’nin en büyük ve en geniş kapsamlı termal devremülk tatil köyü konumundadır. Kaplıcanın sıcaklığını, ormanın yeşilliği ve Marmara Denizi’nin serinliği ile buluşturarak misafirlerine hem tatil ortamında tedavi olabilme hem de doğanın, denizin ve nitelikli sosyal tesislerin olanaklarından aynı anda yararlanma imkânı sunmaktadır.

Konfor ve Doğal Güzellikler Bir Arada
Armutlu Devremülk Tatil Köyü 105-98-85-70-50 m2 olmak üzere farklı büyüklüklerde tam donanımlı dairelere sahiptir. Tesis bünyesinde; açılıp kapanabilen bay ve bayan için ayrı kullanımlı iki adet yarı olimpik yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, aqua park, saunalar, kür merkezleri, masaj salonları, bowling salonu, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları, spor salonu, alışveriş merkezi, kafeteryalar, restoranlar ve su oyun alanları bulunmaktadır.

Tatil Köyü’nde Çamur Terapi Merkezi, Tuz Tedavi Odası ve Balık Terapi Merkezi’nde tamamlayıcı tedavi hizmetleri verilmektedir. 

Devremülklerin bulunduğu alandaki ticari ve sosyal bölümlerin tamamının mülkiyeti İhlas Holding A.Ş.’ye aittir. Sosyal üniteler Armutlu Tatil ve Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından işletilmektedir.


ID : 1397658388820088, Güncelleme : 25.04.2016 16:34:30, Tıklanma : 17935
Paylaş :   |